Casehelp er en nonprofit markedsplads platform, hvor studerende kan få hjælp til opgaveløsning af tidligere studerende. Pris og samarbejde aftales imellem parterne. Som tutor skal du huske at tjekke for mails i spam/uønsket indbakke



Denne tutor giver tilbud
på hele cases



Bedømmelse



Jeg svarer på simple spørgsmål gratis

Jeg arbejder kun efter timesats, Timepris: 350Kr.


Send besked til denne tutor

Jakob H

Software ingeniør

Jeg har bred IT udviklingserfaring med en lang række teknologier og problemområder. Jeg er senere i min karriere skiftet til team og produkt ledelse. Herunder primært cloud og IOT i Azure. Jeg er også meget interesseret i krydsfeltet mellem data science og iot og har derfor været product owner og lead udvikler på flere projekter med formål at bringe analytics til store mængder data.

Jeg tilbyder hjælp i:
* Software design / arkitektur design
* Konkrete udviklingsspørgsmål i cloud udvikling, embedded, mobile, Web (ios og android) (c# .NET, java, c++, c, swift, objective-c, javascript, typescript)
* Agil udvikling (Agile methodologies), scrum, process styring
* Agile product ownership (product owner, PO)
* Projekt og produkt styring (project and product management)
* Koncept udvikling (concept development)
* Prototype development
* Data Engineering

Opret gratis tutor profil
Opret gratis bruger profil

Brugerne siger:

Jeg anede ikke der fandtes hjælp til os på højere videregående. Jeg har ledt efter tutorer på mit universitet og holdt øje med opslagene hele tiden, men dette koncept gør at der altid er en tilgængelig til at hlælpe. Azam Ahmad

webdesign af webbureau onlineBRAND